1. Overzicht alle adviseurs

Overzicht alle adviseurs

Adviseur vinden

Heb jij een bureau gevonden dat jou ondersteunt bij je studie-, beroeps- en loopbaankeuzes.en wil je weten of de adviseur die jou is toegewezen voldoet aan de eisen van het Register BKA? Zoek dan hier verder. Alle adviseurs die zijn ingeschreven in het Register BKA voldoen aan de hoogste eisen qua opleiding en vakbekwaamheid. Zo ben je ervan verzekerd de juiste ondersteuning te krijgen bij je studie-, beroeps- en loopbaankeuzes.

Ben je op zoek naar een bureau waar deze Register BKA's werken? Klik dan hier om een bureau te vinden.

Naam Plaats
Warners, B. Broek op Langedijk
Doove, E.A.J.M. Zoetermeer
Bruens, B.A.C. Tilburg
Hafkemeijer - Jorna, C.S.M. Den Haag
Holscher, H.M.A. Ottoland
Majoie, V.M.E.J. Heeze
Folter, A.J. Schoonhoven
Theunissen, A.M. Kalenberg
Baalbergen, J.T. Dokkum
Sanders, G.G.P.M. Roermond
Lutke Schipholt, M.J.L. Arnhem
Werst, A.M. Eindhoven
van 't Hullenaar, C.D.M. Nijmegen
Timmers, J.M.B. Boxtel
Innemee, R.J. Breda
Deleij, J.W.A. Weert
Vermeer, Y.M. Schijndel
Roos - van der Ven, M.J. Barendrecht
Coes - Fokke, E.R. Nijverdal
Drost, E. Zwolle
Klessens, L.M.H. Leeuwarden
Polman, S.M.A. Nijmegen
Nieuwenhuijsen-Manders, H.M.T. Dongen
Sol, J.M. Alkmaar
Berkel-van der Velden, Angela Oss
Joosten, T.W.P. Keijenborg
Schaafsma, W.A. Damwald
Hopmans, J.C.C.L. Sint Oedenrode
Gerven, I.G.D. 's-Hertogenbosch
Botermans, M.W.M. Amsterdam
Munnecom-Engelen, M.C.C. Loon op Zand
Bastings, M.L.W.A. Bunde
Le Noble, C. Rotterdam
Woude, van der, H.J. Helmond
Lieshout, J.C.M. Alkmaar
Maissan, F.J. Castricum
Ploos van Amstel, M. Utrecht
Hermanns, P.M. Valkenburg
Zweedijk, L. Goes
Ottens, J.A.W.M. Schaijk
Meijer, E. Krimpen aan den IJssel
Oerlemans, E. Heeze
van Leeuwen, D.G. Amsterdam
Haitsma, T.E. Wassenaar
Peeters, M.J.M.Th. Utrecht
Leijten, C.C.P.M. Hilvarenbeek
Marle, Rob Amsterdam
Poot, A.C. Rotterdam
Vendel, N.J.M. Velsen Zuid
Brandt-Bijzitter, J. Ruinerwold
Janssen, F.J.C.M. Tilburg
Boleij, G.P. Nijmegen
Snijders, R.C.M.G. Wijlre
Smit, P.J.G.T. Munstergeleen
Borgharts, U.T.J.S. Berkel-Enschot
Verhaegh, M.M.J. Poppel
Belgers, G.H.M. Molenhoek
Vermeer, Y.M. Schijndel
Vries-Boersma, M.J. Leeuwarden
Walter, J.M. Zwolle
Lemmens, B.T.I. Waalwijk
van den Broek, H.G. (aspirant) Amsterdam
Suijs, C.M.M. Egmond aan Zee
Janssen, W.C.M. Bladel
Stevens, M.G.M. Amersfoort
Van Riet, J. L. Den Haag
Harmsen, M.M. Ede
Doorn, M.J. Mierlo
Verstegen, R.T.J.M. Reek
Meerts, H.A.G. Maastricht
Canisius-Snijders, M.H.A. Buchten
Heijenrath, D. Herten
Moonen, M.W.B. Heerlen
Salemans, F.E. Maastricht
van de Kerkhof, J.A.M. Tiel
van der Wouden, M. Fijnaart
van den Berg, J.S. Amsterdam
van der Horst, H.M.G. Utrecht
op 't Hoog, J.J.J.M. Moergestel
van Alphen, M.J. Arnhem
van der Coelen, Y.A.M.T. Gemert
van der Boxmeer - van de Veen, H.M.G.A. Uden
van den Hoek, A.C. Tilburg
ter Haar, D.J. Hengelo
van der Enden, M. Zeist
de Moel, T.M.J. Enkhuizen
van Ewijk, E.J.G. Maastricht
Smetsers, J.H.M. Eindhoven
van der Graaf, C.E. Wirdum
Huisman, RFA (aspirant) Valkenswaard
van der Stoep, R (aspirant) Eindhoven
Jonkers, L (aspirant) Zijtaart
Matthijsse, H.M. (aspirant) Leiderdorp
de Bruijn, A.E. (aspirant) Breda
Oppeneer-deHaan, G.A.A. Rijswijk
Goedemoed, M. (aspirant) Leeuwarden
Stukstette, P.J.M.C. Geleen
Perros, A.A.G. (aspirant) Zwolle
Hovestad-van Gils, A.M. (aspirant) Geldrop
Akkermans, M. (student) Dongen
Barigenera, K. (student) Monnikendam
Bastings, J. (student) Nijmegen
Birsak, L. (student) Den Bosch
de Bree, S. (student) Spijkenisse
Grobben, J. (student) Den Haag
Leemans, J.P.M. (student) Eindhoven
van Rooij, D. (student) Tilburg
Lesterhuis, J.C. (student) Heiloo
Peters, M. (student) Roosendaal
Roost, R.S.P. (student) Buggenum
Takkenberg, D. (student) Best
Versluis, D. (student) Roosendaal
de Vries, N. (student) Den Haag
Masthoff, E. (student) Nieuwstadt
Versluis, A.W.E. (aspirant) Alblasserdam
Becht, B.E.H. Uithoorn
Schutrups, A.E. Rotterdam
Meijer, Th.L.P. Zwolle
Jansen, R.A.M. Roermond
Popalyar, S. (aspirant) Waalre
Verschuren, H (student) Aarle-Rixtel
den Breejen, D.M. (student) Rotterdam
Bulancea-Khachaturyan, M. (aspirant) Groningen
Ummels, S. (aspirant) Maastricht
Grevers, T.E.A. Voorburg
Hamerslag, N.J. Spijkenisse
Stokvis, A.E. Eindhoven
Neve, I.J.M. Nijmegen
Dijk, E.J. van Rijssen
Maas, M.J.J. Uden
Thijssen, W.J.M. Valkenburg aan de Geul
Spoor, P.J. Vught
Koeslag, Wim Heino
Distel, W (aspirant) Broek in Waterland
Heller, H.A.F.M. Tilburg
van Delft, H.M.G. Leiden
Euwema, S (aspirant) Groningen
Hamer-Sorée, M. Ede
Graumans - van Hassel, A.J.C.H. Etten - Leur
Jansen, C.H.J.M. Hoeven